IT Güvenlik Çözümleri

Ne tür önlemler alırsanız alın, yeni çıkan teknolojiler karşısında bu önlemlerin tekrar gözden geçirilmesi ve yenilenmesi gerekir. Bu yüzden networkünüzün emniyeti satın alınan cihaz veya programlara değil, oluşturacağınız “Network Güvenlik Politikasına” bağlıdır. Firmamız kurumsal olarak bu tür politikaların oluşturulabilmesi için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firewall Ürünleri

Bir networkün dış dünya ile bağlantısı router cihazları üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden, kötü niyetli saldırılara karşı önlem alınacak ilk nokta dış dünya ile bağlantıyı gerçekleştiren bu cihazlardır. Bazı cihazlar network güvenliğini sağlayıcı firewall imkanları içermektedir. Firmamız router tabanlı firewall cihazlarının satışını yaptığı gibi, bunların müşteri ihtiyaçları doğrultusunda konfigürasyonunda da son derece tecrübelidir.

IP Kamera Sistemleri

Günüzmüzde kamera sistemleri önemli ve gerekli bir hale gelmiştir. Hem bireysel hem de kurumsal güvenlik ihtiyaçlarımızda ip  kameralara ihtiyaç duymaktayız. Bugün bir çok işyeri, fabrika, mağaza güvenlik ihtiyaçlarını ip kamera güvenlik sistemleriyle karşılamaktadır. Ip kameralar herhangi bir bilgisayara bağlı olmadan, ağdaki routera, huba yada switche bağlı olarak çalışabilmektedir.