IP Santral Kurulumu

IP Santrallerimiz

Esantral Ip santral sistemi , analog santrallerin yerini alan gelişmiş bir yeni nesil IP PBX santral sistemidir. Dünyanın neresinden olursa olsun Ip ağında olan tüm dahilileriniz santralinize bağlanarak ofis içindeymiş gibi ücretsiz görüşebilir, santral üzerinden arama yapabilir ve gelen çağrıları cevaplayabilirler. Bu sebeple esantral , çok şubeli ya da uzak ofisli firmaların kendi aralalarındaki telefon görüşmesi maliyetini sıfıra indirmekte  ve tek santral üzerinden birden fazla lokasyonunuzun santral ihtiyacını karşılamanızı sağlamaktadır. Ayrıca tek ofisteki birden fazla firmanın tek santrali kullanım olanağı sağlamaktadır.

Bilindik analog santrallerde genişleme sorunu vardır.Size surekli masraf çıkarırlar. İç ve dış hat sayısı sınırlıdır, bu sayılar arttırmak istendiğinde maliyet ortaya çıkmakta, bir noktadan sonra genişleme limitlerinin sonuna gelinmekte ve yeni bir santral ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Esantral ip santral sisteminde genişleme sorunu ortadan kalkmaktadır. Sınırsız dahili hesap tanımlanabilirsiniz, sabit numara taşıma hizmetiyle özel operatörlerine taşınan tek numara üzerinden herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan sınırsız çağrı alınabilmektedir.

Esantral Bilişim olarak  iki farklı şekilde müşterilerimize  hizmet sunmaktayiz

  • Lokal Santral:

Esantral Sisteminin fiziksel olarak müşteri lokasyonuna kurulmuş şeklidir. Orta ve büyük ölçekli  firmalar tercih edebilir. Yatırım maliyeti bir kerelik kurulum esnasında yapılır ve firma santralini  uzun yillar ekstra masraf yapmadan kullanabilir.

  • Bulut Santral:

Esantral küçük ve orta ölçekli firmalar için  bulut sanral hizmeti vermektedir , datacenter ortamında barındırılan  7 / 24 açık bir sunucu üzerinden kullanabileceğiniz ip santral sistemidir. ihtiyacınız  kadar dahili kiralarsınız ve taahhüt vermeden sistemi  kullanırsınız. İhtiyacınıza  göre  sistemi genişletebilir veya küçültebilirsiniz.

Size en uygun  santral modelini beraber kararlaştıralım , Hemen Bizi  0216 709 0071 den arayin veya iletişim formunu doldurun…

Detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım...